O nás

Neziskový projekt

Kdo jsme

Neziskový projekt pro podporu a rozvoj oborů: hudební vzdělávání, hudební nástroje, hudební tvorba, souhrnně: "hudební trojsegment".

Co děláme

Podporujeme oblast hudebního trojsegmentu, tj. hudební vzdělávání  + hudební nástroje + hudební tvorba. Spolupracujeme s kulturními institucemi, školami, veřejným sektorem, umělci, výrobci i firmami. Naše projekty financujeme z výtěžku poskytovaných služeb, z vlastní činnosti, z fondů a nadací, z veřejného sektoru i od soukromých organizací a dárců.

Co nabízíme

Odbornou pomoc a poradenství, organizaci akcí a workshopů, vedení projektů, sociální a jinou pomoc osobám oborů trojsegmentu, tvorbu odborné metodiky a návrhů, ……

Co hledáme

Partnery, partnerské instituce, spolupracovníky, odběratele služeb, zájemce o tématiku hudebního trojsegmentu, podporovatele a sympatizanty.

Naše historie

RaJ již od roku 1992 organizuje podporu oborů hudební nástroje, hudební vzdělávání a tvorba hudby. První jeho aktivitou byla série 500 jazzových koncertů pro rozvoj hudebnosti mládeže „Bavíme se jazzem a o jazzu“. Tento pořad shlédlo okolo 25.000 diváků. Později začali RaJ organizovat přednášky, workshopy a soutěže, a zapojil se do spolkové a osvětové činnosti.

Soutěž RaJ

https://www.rytmus-a-jazz.com/vyhlaseni-2014-0/

Služby RaJ

Odborné posudky hudebních nástrojů

Výuka hry na hudení nástroje

Návrhy hudebních sestav pro školy

Návrhy akustických řešení

Design hudebních nástrojů

Tvorba odborných textů

Akce RaJ

Pořady pro  učitele
Pořady pro seniory

Přednášky

Workshopy
Koncerty pro veřejnost
Pořady pro školy
Kulturních akce na objednávku

 

Stáhnout leták o pořadech pro školy zde

Rytmus a jazz VYTAH ZE STRANEK 2012_04_08.pdf (71,2 kB)

Pořady zajišťuje agentura Media Market: www.mma-prague.cz